تبلیغات
منتظر گل نرگس - رسوایی جدید آمریكا و اسراییل: اسارت مستشاران نظامی آمریکا و اسرائیل در مرکز فرماندهی داعش
در عملیات ویژه ارتش عراق صورت گرفت
سه مستشار آمریکایی و اسرائیلی که برای گروه تروریستی «داعش» در موصل فعالیت می‌کردند، توسط نیروهای ویژه عراقی در استان نینوا به دام افتادند.

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از رسانه‌های عراقی نیروهای ویژه عراق طی عملیاتی موسوم به «نیش عقرب»، بر یک مرکز فرماندهی عملیات داعش در منطقه دورافتاده «تل عبطه» مسلط شدند. نیروهای ویژه پس از تسلط بر منطقه و این مرکز فرماندهی، چهار مستشار نظامی را دستگیر کردند که دارای گذرنامه‌های آمریکایی، اسرائیلی و یک کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس بودند. این افراد دستگیر شده هم‌اکنون در یک مرکز امنیتی بغداد تحت بازداشت هستند.
در فرودگاه نظامی آزاد شده منطقه «الدور» استان صلاح‌الدین نیز نیروهای دولتی دستگاه‌های جاسوسی اسرائیلی کشف کرده‌اند.
تاکنون در ارتباط با پیوند میان داعش عراق و آمریکا و رژیم صهیونیستی گزارشات زیادی منتشر شده است؛ طبق این گزارش‌ها، آمریکا از داعش حمایت لجستیکی هوایی می‌کند و آثار باستانی عراق هم با حمایت و مدیریت اسرائیل (توسط داعش) تخریب و یا قاچاق می‌شود. رژیم صهیونیستی یکی از مشتریان اصلی نفت قاچاق شده توسط داعش نیز هست.
عملیات تکریت
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پی تصرف منطقه مهم «الدور» توسط نیروهای مسلح عراق، تروریست‌ها بیش از پیش دچار وحشت شدند و شمار زیادی از آنها از تکریت به دیگر مناطق اشغالی فرار کردند.
نیروهای داوطلب و ارتش عراق پس از تسلط بر الدور، به سمت دو منطقه «البو عجیل» و «العلم» در ۱۵ کیلومتری شرق تکریت حرکت کردند، تا این مناطق را نیز تحت کنترل درآورند.
خبرها از عملیات بزرگ تکریت همچنین حاکی است، نیروهای دولتی مشغول ایمن‌سازی محورهای مختلف منتهی به شهر تکریت هستند و بیش از ۱۰۰۰ بمب را کشف و خنثی کردند. در مواضع کشف شده از داعش علاوه بر تجهیزات نظامی آمریکایی و اسرائیلی، تصاویر «صدام» دیکتاتور معدوم عراق نیز کشف شده است.
تکریت مرکز استان صلاح‌الدین در ۱۶۰ کیلومتری شمال غرب بغداد قرار دارد و شمار جمعیت آن ۳۷۰ هزار نفر است.
در عملیات آزادسازی تکریت، آمریکایی‌ها حضور ندارند. به گفته مقامات عراقی، نیروهای داوطلب مایل نیستند نظامیان آمریکایی را در کنار خود ببینند.
در همین رابطه، «صدرالدین قپانچی» امام جمعه نجف تاکید کرد که عراقی‌ها به تنهایی توان نابودسازی داعش را دارند.
از استان الانبار هم خبر رسید، نیروهای مسلح عراق شهر «البغدادی» را به طور کامل پاکسازی کردند و پس از آزادسازی هفت روستا در شمال این شهر، به سوی الحدیثه در حال پیشروی هستند. حمله هوایی ارتش عراق به شرق منطقه «الکرمه» نیز هلاکت ۱۵۰ تروریست و انهدام ۲۵ دستگاه خودروی آنها را به دنبال داشت. در استان نینوا نیز هواپیماهای ائتلاف ضد داعش خودروی حامل «شاکر الحمدانی» والی تکفیری موصل را با بمب هدف قرار دادند و او را به همراه محافظانش کشتند.
سایر رویدادها
* سلیم الجبوری، رئیس مجلس عراق گفت، درگیری‌ها در عراق با نابودی داعش به پایان می‌رسد.
* اف‌بی‌آی اعلام کرد، شمار آمریکایی‌هایی که به تروریست‌های داعش می‌پیوندند، در حال افزایش است.
* تروریست‌های داعش دو مسجد دوره عثمانی در شهر موصل را منهدم کردند. شهر باستانی «الحضر» در جنوب موصل نیز دیروز به دست تروریست‌های داعش تخریب شد.
* وزارت کشور عراق اعلام کرد، داعش هشت چاه نفت را در منطقه «حمرین» (استان صلاح‌الدین) به آتش کشیدند.
* خبرگزاری جمهوری اسلامی از بغداد گزارش داد، در عملیات تکریت، نیروهای شیعه و سنی دوشادوش هم علیه داعش می‌جنگند.طبقه بندی: آمریكا، عراق، داعش، اسراییل اسرائیل،
برچسب ها: رسوایی جدید آمریكا و اسراییل: اسارت مستشاران نظامی آمریکا و اسرائیل در مرکز فرماندهی داعش، تروریستهای دولتی آمریكا، تروریست های دولتی اسراییل،

تاریخ : یکشنبه 17 اسفند 1393 | 12:08 | نویسنده : محمدی نیا | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
http://ucan.sellfile.ir filesell http://ucan.sellfile.ir filesell http://ucan.sellfile.ir filesell پایان نامه

مقدمه:

در چند دهه اخیر تمركز جمعیت در شهرهای بزرگی نظیر تهران بازار مصرف بزرگی را برای محصولات كشاورزی فراهم كرده است. لذا زمین های كشاورزی، تا شعاع

filesell


فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:73

فهرست مطالب:
فصل اول: شبكه‌های بی‌سیم
مقدمه
برخی مزیتهای شبكه‌های بی‌سیم
برخی كاربردهای شبكه‌های م ...


فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:73

فهرست مطالب:
فصل اول: شبكه‌های بی‌سیم
مقدمه
برخی مزیتهای شبكه‌های بی‌سیم
برخی كاربردهای شبكه‌های م ...

نوع فایل:ور د قابل ویرایش

تعداد صفحه:118

این پایان نامه در 105 صفحه گردآوری شده است-فرمت آن ورد قابل ویرایش میباشد که میتوانید به طور دلخواه تنظیم کنید

و چرا تعمیر لامپ ؟؟ و درآمدزایی از این روش ؟

نیازی به سرمایه ندارد ..

نیازی به وسیله یا ابزاری کاری ندارد . ...

پاورپوینتی جذاب به همراه تصاویر زیبا و با کیفیت که قابل ویرایش نیز می باشد.

...

فصل اول

مقدمه

ماده ی سفالگری گل است.گل دردستها جان می گیردو به شكلهای مختلف در می آید.

مثل كوزه وظروفی كه نقشهای برجسته دارند.

سفالگری به عنوا ...

مقدمه :

با گسترش روز افزون وسایل ارتباط جمعی اهمیت تصویر بعنوان یك وسیلة ارتباط جهانی افزایش یافته است. تصویر چون دو پهلو و مبهم نیست همیشه بر كلام امتیاز دارد. پوستر مولود كلمه و تصویر است. صراحت تصویر و ابهام كلام می‌تواند تاثیر تبلیغی ویژه‌ای بیافریند. پوستر به همان اندازه كه در خدمت یك اعتقاد ...

مقدمه

اكسپرسیونیسم یكی از رایج‌ترین شیوه‌های تئاتر معاصر جهان است كه از سردمداران آن مانند رهبران دیگر مكاتب هنری تحت تأثیر شرایط اجتماعی و جو حاكم بر جامعه این شیوه را به عنوان شیوه‌ای نوین در ادبیات به وجود آوردند. در اواخر قرن 19 رهبران مكتب سمبویسم در تلاشی كه در زمینة توسل به نماد ...

آبستره

آبستره در معنای عام، جدا کردن صفت با خاصیت مشترک میان چند چیز، و تاکید بر این وجه مشترک است.

به عنوان مثال می توان دایره را صورت انتزاعی تمامی چیزهای گرد دانست.

اساس هنر تجریدی( آبستره) در حقیقت این اعتقاد اس ...

3 - برنامه ریزی عبارت است از تهیه و توزیع و تخصیص امکانات محدود برای رسیدن به هدف های مطلوب، در حداقل زمان و با حداقل هزینه ممكن

دانلود پایان نامه آماده

دانلود پایان نامه رشته شیمی متالوگرافی(چدن خاكستری كم كربن ) با فرمت ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات 48