تبلیغات
منتظر گل نرگس - درخواست کمک ۹ کشور آسیایی از والیبال ایران

درخواست کمک ۹ کشور آسیایی از والیبال ایران

رئیس فدراسیون والیبال گفت : پیشرفت والیبال در ایران به جایی رسیده است که ۹ کشور آسیا خواستار کمک ایران برای پیشرفت این رشته ورزشی آنان شده اند.

مجتبی داورزنی، عصر امروز در مراسم گشایش خانه والیبال اردبیل افزود : این کشورها تماس های مکرری با فدراسیون والیبال ایران برای دریافت کمک هایی در زمینه های فنی، تجهیزات و آموزش هستند.

وی با اشاره به این که پیروزی بر تیم ملی والبیال ایران اکنون برای تیم های والیبال کشورهای آسیا به یک آرزو تبدیل شده است،گفت : پیشرفت های تیم والیبال ایران نه فقط کشورهای آسیا بلکه تمام کشورهایی را که سالهاست در این رشته ورزشی سابقه درخشان دارند به شگفتی واداشته است.

او گفت: تیم والیبال ایران در پنج دیدار خود با تیم ملی برزیل موفق شد، سه بار آن تیم را ببرد و این سبب شد، افرادی از برزیل پس از آن به ایران بیایند تا از دست اندرکاران تیم ملی والیبال ایران سوال کنند که چکار کرد به این موفقیت بزرگ دست یافت.

داورزنی گفت : در حالی که نظام سلطه میلیاردها دلار هزینه می کند به جهانیان اعلام کند که فشارهای همه جانبه وارده به ایران این کشور را بی ثبات کرده است و با ایجاد بحران به اشکال مختلف در منطقه قصد ضربه زدن به کشورمان را دارند، کسب چنین موفقیت هایی در عرصه های علمی و ورزشی سبب می شود، همه دنیا مقابل عظمت و عزت ملت ایران سر تعظیم فرود بیاورند.

داورزنی افزود: هیچیک از موفقیت های تیم ملی والیبال ایران به شکل تصادفی بدست نیامده بلکه از همان سال 2008 برنامه ای که برای این تیم تعریف و اجرا شده آینده این تیم را برای زمان کنونی و سال های آینده به خوبی ترسیم کرده است.

وی گفت: اکنون تیم نوجوانان را برای المپیک 2020آماده می کنیم و این تیم متشکل از استعدادهایی است که هر کدام در یک خطه از کشورمان پرورش یافته اند.

او همچنین از تلاش فدراسیون والیبال برای گرفتن میزبانی استان اردبیل برای بازی های کاپ آسیایی 2016 خبر داد و گفت: تحقق این موضوع به والیبال این استان و کشورمان کمک موثر خواهد کرد.
طبقه بندی: ایران،
برچسب ها: درخواست کمک ۹ کشور آسیایی از والیبال ایران، والیبال، ورزش،

تاریخ : دوشنبه 20 بهمن 1393 | 10:26 | نویسنده : محمدی نیا | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
http://ucan.sellfile.ir filesell http://ucan.sellfile.ir filesell http://ucan.sellfile.ir filesell پایان نامه

مقدمه:

در چند دهه اخیر تمركز جمعیت در شهرهای بزرگی نظیر تهران بازار مصرف بزرگی را برای محصولات كشاورزی فراهم كرده است. لذا زمین های كشاورزی، تا شعاع

filesell


فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:73

فهرست مطالب:
فصل اول: شبكه‌های بی‌سیم
مقدمه
برخی مزیتهای شبكه‌های بی‌سیم
برخی كاربردهای شبكه‌های م ...


فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:73

فهرست مطالب:
فصل اول: شبكه‌های بی‌سیم
مقدمه
برخی مزیتهای شبكه‌های بی‌سیم
برخی كاربردهای شبكه‌های م ...

نوع فایل:ور د قابل ویرایش

تعداد صفحه:118

این پایان نامه در 105 صفحه گردآوری شده است-فرمت آن ورد قابل ویرایش میباشد که میتوانید به طور دلخواه تنظیم کنید

و چرا تعمیر لامپ ؟؟ و درآمدزایی از این روش ؟

نیازی به سرمایه ندارد ..

نیازی به وسیله یا ابزاری کاری ندارد . ...

پاورپوینتی جذاب به همراه تصاویر زیبا و با کیفیت که قابل ویرایش نیز می باشد.

...

فصل اول

مقدمه

ماده ی سفالگری گل است.گل دردستها جان می گیردو به شكلهای مختلف در می آید.

مثل كوزه وظروفی كه نقشهای برجسته دارند.

سفالگری به عنوا ...

مقدمه :

با گسترش روز افزون وسایل ارتباط جمعی اهمیت تصویر بعنوان یك وسیلة ارتباط جهانی افزایش یافته است. تصویر چون دو پهلو و مبهم نیست همیشه بر كلام امتیاز دارد. پوستر مولود كلمه و تصویر است. صراحت تصویر و ابهام كلام می‌تواند تاثیر تبلیغی ویژه‌ای بیافریند. پوستر به همان اندازه كه در خدمت یك اعتقاد ...

مقدمه

اكسپرسیونیسم یكی از رایج‌ترین شیوه‌های تئاتر معاصر جهان است كه از سردمداران آن مانند رهبران دیگر مكاتب هنری تحت تأثیر شرایط اجتماعی و جو حاكم بر جامعه این شیوه را به عنوان شیوه‌ای نوین در ادبیات به وجود آوردند. در اواخر قرن 19 رهبران مكتب سمبویسم در تلاشی كه در زمینة توسل به نماد ...

آبستره

آبستره در معنای عام، جدا کردن صفت با خاصیت مشترک میان چند چیز، و تاکید بر این وجه مشترک است.

به عنوان مثال می توان دایره را صورت انتزاعی تمامی چیزهای گرد دانست.

اساس هنر تجریدی( آبستره) در حقیقت این اعتقاد اس ...

3 - برنامه ریزی عبارت است از تهیه و توزیع و تخصیص امکانات محدود برای رسیدن به هدف های مطلوب، در حداقل زمان و با حداقل هزینه ممكن

دانلود پایان نامه آماده

دانلود پایان نامه رشته شیمی متالوگرافی(چدن خاكستری كم كربن ) با فرمت ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات 48