تبلیغات
منتظر گل نرگس - بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب در رسانه‌ های عربی

بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب در رسانه‌ های عربی

سخنان امروز حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای، رهبر معظم انقلاب، در جمع کارکنان و فرماندهان نیروی هوایی از همان لحظات اولیه بازتاب‌ های گسترده‌ای در رسانه‌ های عربی داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از ایسنا، پایگاه خبری روزنامه الوئام عربستان در تیتری درباره توافق هسته‌ای نوشت که آیت الله علی خامنه‌ ای، امروز یکشنبه گفت که او هرگونه توافق هسته‌ ای با شش قدرت‌ بزرگ را تا زمانی که مخالف با منافع کشورش نباشد، خواهد پذیرفت.

روزنامه الوسط نیز نوشت: رهبر بزرگ ایران امروز یک‌ شنبه (8 فوریه 2015) گفت که هر توافق هسته‌ ای با 6 قدرت بزرگ را تا زمانی که در تعارض با منافع کشورش نباشد، خواهد پذیرفت.

این روزنامه افزود که ایشان در سخنانی در جمع کارکنان نیروی هوایی با اشاره به مذاکرات کنونی بیان کردند "با توافقی که به دنبالش هستند، موافقت خواهم کرد". مذاکره‌ کنندگان (هسته‌ای) ما سعی می‌کنند تا سلاح تحریم‌ها را از دشمن بگیرند. اگر بتوانند این مساله بسیار بهتر خواهد بود و اگر هم شکست بخورند همگان باید بدانند که ما ابزارهای زیادی برای کند کردن این اسلحه در اختیار داریم.

سایت النشره نیز در خبری با تیتری از مقام معظم رهبری با این عنوان که "با توافق هسته‌ ای که می‌تواند به دست بیاید، موافقم اما نه توافق بد" افزود، آیت الله علی خامنه‌ای گفت که ما با توافق هسته‌ای که می‌تواند حاصل شود، موافقیم اما موکدا نه یک توافق بد. معتقدیم که دست نیافتن به توافق بهتر از دستیابی به توافق بد است.

رهبر معظم ایران گفت که توافق بد آنی است که به ضرر منافع ملی باشد و به کرامت و عظمت ملت ایران اهانت کند.

شبکه المنار نیز با انعکاس سخنان مقام معظم رهبری در خبری با عنوان "امام سید علی خامنه‌ای: دست نیافتن به توافق بهتراز توافق هسته‌ای است که به ضرر منافع ملت ما باشد" اعلام کرد: امام سید علی خامنه‌ای امروز تاکید کرد که ملت ایران از دستیابی به توافق هسته‌یی که عزت و کرامتش را حفظ کند، حمایت خواهد کرد.

 شبکه المیادین نیز در تیتری به نقل از مقام معظم رهبری با این عنوان که "آمریکا بزرگ‌ترین زیان دیده از شکست در مذاکرات هسته‌ای خواهد بود" آورده است: رهبر انقلاب اسلامی ایران گفت در صورتی که مذاکرات هسته‌ای به نتیجه نرسد، این آمریکا است که بزرگ‌ترین متضرر خواهد بود نه ایرانی که راه حل آن در پیش گرفتن اقتصاد مقاومتی است.

سومریه نیوز نیز نوشت: "هرگونه توافق هسته‌ای خوب با قدرت‌های بزرگ را خواهیم پذیرفت."

روزنامه‌های المستقبل، العرب و الاقتصادیه نیز به انتشار بخش‌هایی از سخنان مقام معظم رهبری بر روی سایت‌های خود پرداختند.
 

در سالروز بیعت تاریخی فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش با امام راحل (ره) در نوزدهم بهمن سال ۱۳۵۷، جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

رهبر معظم انقلاب در بخش‌هایی از سخنان خود در این دیدار خاطر نشان کردند: بنده با توافقی که بتواند انجام بشود موافقم، البته با توافق بد موافق نیستم.

ایشان بیان کردند: آمریکایی‌ها مرتب می‌گویند توافق نکردن بهتر از توافق بد است، ما هم با این موافقیم.

رهبر معظم انقلاب گفتند: توافق نکردن بهتر از توافقی است که با منافع ملت ما در تضاد است.

ایشان همچنین خاطرنشان کردند: مذاکره‌ کنندگان ما تلاش می‌کنند که حربه تحریم را از دست دشمن بگیرند، اگر توانستند که چه بهتر؛ اگر نتوانستند همه بدانند راه‌های فراوانی در کشور هست که این حربه را کُند می‌کند.
طبقه بندی: رهبر انقلاب امام خامنه ای، ایران،
برچسب ها: بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب در رسانه‌ های عربی، مذاکرات هسته ای، هسته ای،

تاریخ : دوشنبه 20 بهمن 1393 | 10:21 | نویسنده : محمدی نیا | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
http://ucan.sellfile.ir filesell http://ucan.sellfile.ir filesell http://ucan.sellfile.ir filesell پایان نامه

مقدمه:

در چند دهه اخیر تمركز جمعیت در شهرهای بزرگی نظیر تهران بازار مصرف بزرگی را برای محصولات كشاورزی فراهم كرده است. لذا زمین های كشاورزی، تا شعاع

filesell


فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:73

فهرست مطالب:
فصل اول: شبكه‌های بی‌سیم
مقدمه
برخی مزیتهای شبكه‌های بی‌سیم
برخی كاربردهای شبكه‌های م ...


فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:73

فهرست مطالب:
فصل اول: شبكه‌های بی‌سیم
مقدمه
برخی مزیتهای شبكه‌های بی‌سیم
برخی كاربردهای شبكه‌های م ...

نوع فایل:ور د قابل ویرایش

تعداد صفحه:118

این پایان نامه در 105 صفحه گردآوری شده است-فرمت آن ورد قابل ویرایش میباشد که میتوانید به طور دلخواه تنظیم کنید

و چرا تعمیر لامپ ؟؟ و درآمدزایی از این روش ؟

نیازی به سرمایه ندارد ..

نیازی به وسیله یا ابزاری کاری ندارد . ...

پاورپوینتی جذاب به همراه تصاویر زیبا و با کیفیت که قابل ویرایش نیز می باشد.

...

فصل اول

مقدمه

ماده ی سفالگری گل است.گل دردستها جان می گیردو به شكلهای مختلف در می آید.

مثل كوزه وظروفی كه نقشهای برجسته دارند.

سفالگری به عنوا ...

مقدمه :

با گسترش روز افزون وسایل ارتباط جمعی اهمیت تصویر بعنوان یك وسیلة ارتباط جهانی افزایش یافته است. تصویر چون دو پهلو و مبهم نیست همیشه بر كلام امتیاز دارد. پوستر مولود كلمه و تصویر است. صراحت تصویر و ابهام كلام می‌تواند تاثیر تبلیغی ویژه‌ای بیافریند. پوستر به همان اندازه كه در خدمت یك اعتقاد ...

مقدمه

اكسپرسیونیسم یكی از رایج‌ترین شیوه‌های تئاتر معاصر جهان است كه از سردمداران آن مانند رهبران دیگر مكاتب هنری تحت تأثیر شرایط اجتماعی و جو حاكم بر جامعه این شیوه را به عنوان شیوه‌ای نوین در ادبیات به وجود آوردند. در اواخر قرن 19 رهبران مكتب سمبویسم در تلاشی كه در زمینة توسل به نماد ...

آبستره

آبستره در معنای عام، جدا کردن صفت با خاصیت مشترک میان چند چیز، و تاکید بر این وجه مشترک است.

به عنوان مثال می توان دایره را صورت انتزاعی تمامی چیزهای گرد دانست.

اساس هنر تجریدی( آبستره) در حقیقت این اعتقاد اس ...

3 - برنامه ریزی عبارت است از تهیه و توزیع و تخصیص امکانات محدود برای رسیدن به هدف های مطلوب، در حداقل زمان و با حداقل هزینه ممكن

دانلود پایان نامه آماده

دانلود پایان نامه رشته شیمی متالوگرافی(چدن خاكستری كم كربن ) با فرمت ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات 48