تبلیغات
منتظر گل نرگس - اسناد و مدارک تولید فیلم های داعش در هالیوود/ واقعیتی که پنهان می شود

اسناد و مدارک تولید فیلم های داعش در هالیوود/ واقعیتی که پنهان می شود

رسانه های عمده و جریان ساز غربی، در شرایطی تلاش می کنند با داستان پردازی و استناد به شواهد تخیلی، برای ویدئوهای تکفیری ها عوامل حرفه ای بتراشند که اسناد و مدارک مسجل و واقعی درباره سازندگان هالیوودی فیلم های داعش را ندیده می گیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حامیان گروه های تکفیری که با تغییر عنوان خود به "ائتلاف ضد داعش" ارسال آشکار تجهیزات به جنگجویان خود را انکار و قطع کرده اند و همواره دربرابر این سوال که این تجهیزات کاملا جدید و اغلب امریکایی چگونه در اختیار تروریست ها قرار می گیرد، سکوت می کنند، درباره علت کیفیت بالای تصاویر و فیلم های اخیر داعش نیز، به داستان پردازی و مطرح کردن موضوعات تخیلی پرداخته اند.

فیلم های سه ماه اخیر تکفیری ها، همانند لباس ها و تجهیزاتشان، کاملا جدید و پیشرفته هستند و به ویژه درباره فیلم ها، آشکار است که گروه های کاملا حرفه ای و با تجربه، در بخش های مختلف، از انتخاب و آماده سازی لوکیشن و  تصویربرداری گرفته تا صداگذاری، افزودن افکت ها و تدوین، کار ساخت آن را برعهده داشته اند و این امور، از عهده افراد و گروه های آماتور و بی تجربه خارج است و گاهی کیفیت آنها، حتی از آثار فیلمسازان مدعی و باتجربه برخی کشورهای منطقه نیز بالاتر است.

بدیهی است که چند جوان آموزش ندیده و بی تجربه، از جمله افراد مطرح شده در رسانه های جریان ساز غربی، که شهرتشان بخاطر فوتبالیست بودنشان است، نمی توانند سازنده فیلم های هالیوودی داعش باشند و اگر چنین نبوغ و توانایی و سابقه ای داشتند، مثل سایر اراذل و اوباش چچنی، عرب و اروپایی سر از بیابان های عراق در نمی آوردند.

رسانه های عمده و جریان ساز غربی، در شرایطی بدون هیچ سند و مدرکی به مطرح کردن این داستان پرداخته اند که اسناد و مدارک واقعی از سازندگان حرفه ای فیلم های هالیوودی داعش، براحتی در دسترس آنهاست، اما بر اساس رویکرد همیشگی این رسانه ها، به عمد پنهان می شود.

بر اساس اسناد منتشر شده و گزارش های رسمی سازمان امنیت داخلی، دفتر تحقیقات فدرال و اداره پلیس لس آنجلس و افسران دارایی کالیفرنیا، یک شرکت فیلمسازی در هالیوود به اتهام همکاری با گروه تروریستی داعش تحت تعقیب قرار گرفت و اعضای آن دستگیر شدند.

متن گزارشی که با وجود اهمیت، رسانه های عمده امریکایی آن را ندیده گرفتند:

گزارش دستگیری شرکت امریکایی

مقامات فدرال چند نفر از کارکنان این دفتر فیلمسازی را به استخدام یک سازمان تروریستی خارجی در آمده بود، دستگیر کردند.
از مدت ها پیش، این شک بوجود آمده بود که فیلم های ISIS  با توجه به کیفیت خوب آنها، توسط یک منبع خارجی تولید می شود، اما هیچکس تصور نمی کرد که یک شرکت فیلساز امریکایی، سازنده این فیلم ها باشد که در تقاطع معروف سانست و واین واقع است.

اف بی آی

این اتفاق دیشب رخ داد و پلیس به دو دفتر متعلق به این شرکت حمله کرد. از شش نفری که دستگیر شدند، هنوز هیچ یک آزاد نشده اند.
این شش نفر هنگامی دستگیر شدند که در استودیو بودند، اما همزمان، خانه های آنها نیز تفتیش شد.

این شرکت، وبسایت محقری دارد و اعلام کرده که در پروژه های پخش مسابقات ورزشی فعالیت می کند و چند کار نیز برای شرکت های بزرگی چون، اپل و پپسی کولا انجام داده است.

هنوز مشخص نشده که آیا همه اعضای شرکت در پروژه های مربوط به گروه تروریستی ISIS نقش داشته اند یا نه و کسانی که همکاری کرده اند، نقششان تا چه اندازه بوده است.

اما آنچه که مسلم است این است که این شرکت در لحظه یورش ماموران، سرگرم ویراش و تولید فیلم های ISIS بوده است. کسانی که دستگیر شده اند، رئیس شرکت، مدیر اجرایی، تهیه کننده، تدوین گر و هماهنگ کننده بوده اند.

کندریک ویلیامز

کندریک ویلیامز، افسر اف.بی.آی از لس انجلس گفت: حدود ساعت 23 دیشب باهماهنگی و همراهی مامورانی از دفتر امنیت داخلی، دفتر تحقیقات فدرال و اداره پلیس لس آنجلس و افسران دارایی وارد دفتر این شرکت واقع در خیابان واین شدیم و شش نفر از کارکنان دفتر و دو نفر ناشناس مشکوک دستگیر شدند که 42 هزار دلار پول نقد به همراه داشتند.
 ویلیامز افزود: همه هشت نفر به اتهام تولید فیلم های گروه تروریستی دستگیر شدند و در انتظار تفهیم اتهام رسمی هستند.

همچنین مسئول دایره اطلاعات پلیس لس آنجلس گفت: آنها در حالی که سرگرم دریافت فیلم های راش (اصلی) تروریست ها بودند، شناسایی شدند.
وی افزود: ما اطلاعاتی از عراق داشتیم که از بازجویی های اعضای دستگیر ISIS شده به دست آمده بود. همه دستگیر شدگانی که در زمینه تبلیغات کار می کردند، گفته بودند که تصاویر خام ما به جایی در امریکا فرستاده می شود.

یکی از منابع مهم ما نیز اطلاع داده بود که به برخی از عناصرISIS، آموزش داده شده که ویدئوهای خام را از سرورهای FTP بصورت رمزگذاری شده به "جایی در ایالات متحده" ارسال کنند.


کارشناسان فنی ما می گویند که با شناسایی این سرور، راه پیگیری ارسال کننده با شناسایی آدرس های IP چندان طولانی نیست، حتی اگر که IP دریافت کننده، توسط نرم افزار ها پنهان شده باشد.

چارلی بک

چارلی بک، رئیس پلیس لس انجلس نیز گفت: در حال حاضر اف بی آی در حال بررسی ارتباط های دیگری است که ممکن است به سایر شرکت های استخدام شده هالیوود برای ISIS ختم شود. ما باور نمی کنیم که این شرکت به تنهایی در این زمینه فعالیت می کرده و بطور حتم شرکای دیگری نیز دارد که در حال بررسی برای شناسایی آنها هستیم.
 
آنچه که باعث نگرانی شده، فقط کسانی که بخاطر پول برای ISIS  فیلم می سازند نیست، بلکه ما از تروریست های داخلی می ترسیم.

حداقل آنچه که این شرکت نشان داده، این است که دیگر استودیوهایی نیز در هالیوود  وجود دارند که همکاری با ISIS را به عنوان یک کار و کسب سودآور می پذیرند و کاری به تروریست بودن آن ندارند.

هالیوود

هانا استرانگ، کارشناس هالیوود می گوید: این برای شرکت های هالیوودی که حتی محتویات خصوصی موبایل ها را هم خرید و فروش می کنند، شدنی است. البته ما تلاش هایی برای بالا بردن آگاهی فعالان هالیوود دربرابر کسانی که حاضرند امریکا و آرمانهایش را نیز بفروشند کرده ایم. اما لازم است به آنها تذکر جدی نیز داده شود که با آنها برخورد قاطع خواهد شد.

وی افزود: مطمئن باشید که آمریکایی ها به این موضوع واکنش نشان می دهند و این شرکت ها باید بدانند که ما اجازه نمی دهیم پول های سالم اهالی هالیوود، آلوده به چنین لکه هایی شود. تمام مدیران نیز باید به مصرف کنندگان این اطمینان را بدهند که در برابر تروریسم ایستاده اند.

 

گذشته از موضوع تروریسم و تهدید امنیت امریکا، خبرهای منطقه هالیوود، حتی اگر به مراتب کم اهمیت تر از این باشند، در رسانه های امریکا بطور گسترده ای بازتاب داده می شوند. اما این گزارش باوجود اظهارات مقام های امنیتی و رسمی، فقط در یک روزنامه مستقل در محدوده کالیفرنیا منتشر شد و رسانه های عمده و جریان ساز، که بدون استثنا مالکان صهیونیست دارند، نه تنها آن را نادیده گرفتند، بلکه با ساختن داستان های تخیلی درباره تصویربرداران داعش، تلاش کردند مخاطبان و رسانه های کپی کننده را نیز منحرف کنند.

پس از انتشار این گزارش نیز، دیگر هرگز خبری از افراد بازداشت شده و سرانجام این پرونده مهم منتشر نشد.
طبقه بندی: آمریكا، عراق، سوریه، داعش،
برچسب ها: هالیوود، فیلم سازی آمریکا برای داعش،

تاریخ : یکشنبه 19 بهمن 1393 | 12:15 | نویسنده : محمدی نیا | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
http://ucan.sellfile.ir filesell http://ucan.sellfile.ir filesell http://ucan.sellfile.ir filesell پایان نامه

مقدمه:

در چند دهه اخیر تمركز جمعیت در شهرهای بزرگی نظیر تهران بازار مصرف بزرگی را برای محصولات كشاورزی فراهم كرده است. لذا زمین های كشاورزی، تا شعاع

filesell


فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:73

فهرست مطالب:
فصل اول: شبكه‌های بی‌سیم
مقدمه
برخی مزیتهای شبكه‌های بی‌سیم
برخی كاربردهای شبكه‌های م ...


فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:73

فهرست مطالب:
فصل اول: شبكه‌های بی‌سیم
مقدمه
برخی مزیتهای شبكه‌های بی‌سیم
برخی كاربردهای شبكه‌های م ...

نوع فایل:ور د قابل ویرایش

تعداد صفحه:118

این پایان نامه در 105 صفحه گردآوری شده است-فرمت آن ورد قابل ویرایش میباشد که میتوانید به طور دلخواه تنظیم کنید

و چرا تعمیر لامپ ؟؟ و درآمدزایی از این روش ؟

نیازی به سرمایه ندارد ..

نیازی به وسیله یا ابزاری کاری ندارد . ...

پاورپوینتی جذاب به همراه تصاویر زیبا و با کیفیت که قابل ویرایش نیز می باشد.

...

فصل اول

مقدمه

ماده ی سفالگری گل است.گل دردستها جان می گیردو به شكلهای مختلف در می آید.

مثل كوزه وظروفی كه نقشهای برجسته دارند.

سفالگری به عنوا ...

مقدمه :

با گسترش روز افزون وسایل ارتباط جمعی اهمیت تصویر بعنوان یك وسیلة ارتباط جهانی افزایش یافته است. تصویر چون دو پهلو و مبهم نیست همیشه بر كلام امتیاز دارد. پوستر مولود كلمه و تصویر است. صراحت تصویر و ابهام كلام می‌تواند تاثیر تبلیغی ویژه‌ای بیافریند. پوستر به همان اندازه كه در خدمت یك اعتقاد ...

مقدمه

اكسپرسیونیسم یكی از رایج‌ترین شیوه‌های تئاتر معاصر جهان است كه از سردمداران آن مانند رهبران دیگر مكاتب هنری تحت تأثیر شرایط اجتماعی و جو حاكم بر جامعه این شیوه را به عنوان شیوه‌ای نوین در ادبیات به وجود آوردند. در اواخر قرن 19 رهبران مكتب سمبویسم در تلاشی كه در زمینة توسل به نماد ...

آبستره

آبستره در معنای عام، جدا کردن صفت با خاصیت مشترک میان چند چیز، و تاکید بر این وجه مشترک است.

به عنوان مثال می توان دایره را صورت انتزاعی تمامی چیزهای گرد دانست.

اساس هنر تجریدی( آبستره) در حقیقت این اعتقاد اس ...

3 - برنامه ریزی عبارت است از تهیه و توزیع و تخصیص امکانات محدود برای رسیدن به هدف های مطلوب، در حداقل زمان و با حداقل هزینه ممكن

دانلود پایان نامه آماده

دانلود پایان نامه رشته شیمی متالوگرافی(چدن خاكستری كم كربن ) با فرمت ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات 48