تبلیغات
منتظر گل نرگس - سلاح و مهمات برای «داعش» رسید
با اقدام هواپیماهای ائتلاف

سلاح و مهمات برای «داعش» رسید

گزارش یک منبع محلی در استان الانبار در غرب عراق حاکی است، یک هواپیمای ناشناس، اقدام به فرو ریختن سلاح و مهمات برای عناصر داعش کرده است. «اعضای داعش در سال ۲۰۱۲ توسط مستشاران آمریکایی که در پایگاهی محرمانه در اردن دایر شده بود، آموزش داده شده بودند.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از «السومریه نیوز»، یک هواپیمایی ناشناس، جعبه های حاوی سلاح و مهمات را برای گروهک تروریستی داعش در صحرای الانبار در نزدیکی منطقه الرطبه، واقع در 320 کیلومتری غرب رمادی فرو ریخت.

این منبع محلی افزود: عناصر داعش همه سلاح ها را به منطقه الرطبه منتقل کردند.

گردان های حزب الله درعراق، روز جمعه (6 فوریه ) از فرود آمدن یک بالگرد آمریکایی در یکی از مواضع گروهک تروریستی داعش در منطقه فلوجه خبر داد و اعلام کرد که این بالگرد پس از تیراندازی نیروهای گردان های حزب الله، مجبور به فرار شد.

گردان های حزب الله عراق همچنین بر ادامه عملیات رصد کردن خطوط دفاعی داعش تاکید کرد.

هواپیماهای ائتلاف ضد داعش تا کنون چندین بار محموله های سلاح، مهمات و پشتیبانی برای گروه تروریستی داعش فروریخته اند که مقامات آمریکایی بعدها مدعی شده اند که این اقدامی غیر عمد بوده است.

منابع اطلاعاتی عراق اوائل دی ماه تاکید دارند هواپیماهای نظامی آمریکا به منظور کمک به عناصر داعش برای مقاومت در برابر ارتش و نیروهای داوطلب مردمی و نیروهای امنیتی، چندین بار برای آنها کمک های تسلیحاتی ارسال کردند.

«سازمان تحقیق تسلیحاتی» مستقر در لندن نیز پیش تر گزارش کرده بود، داعش از مقادیر چشمگیری از تسلیحات از جمله تفنگ های ام 16 استفاده می کند که روی آنها جمله «اموال دولت آمریکا» درج شده است.

در ماه ژوئن نیز «آرون کلاین»، روزنامه نگار آمریکایی، در مقاله ای در نشریه «ورلد نت دیلی»، با استناد به منابع آگاه اردنی گزارش داد، اعضای داعش در سال 2012 توسط مستشاران آمریکایی که در پایگاهی محرمانه در اردن دایر شده بود، آموزش داده شده بودند.

آمریکا به تجهیز و آموزش تروریست های داعش اذعان نکرده است با این همه ژنرال مارتین دمپسی، رئیس ستاد مشترک فرماندهی ارتش آمریکا، در سخنانی در برابر «کمیته خدمات نظامی سنای آمریکا» اذعان کرده بود متحدان عرب آمریکا در منطقه، داعش را تامین مالی می کنند.

ژنرال توماس مک اینرنی، نیز ماه سپتامبر (شهریور گذشته) در مصاحبه با «فاکس نیوز» گفته بود، از آنجا که عناصر داعش، سلاح های مورد نیاز خود را از کنسولگری آمریکا در بنغازی لیبی که سپتامبر سال 2012 هدف حمله قرار گرفت، به دست آورده اند، باید گفت آمریکا به تقویت بنیه داعش کمک کرده است.

وی افزود: در برخی موارد، کمک های ما در مسیر صحیح و به افراد درست صورت نگرفته است و این زمینه ساز ابهام مردم شده است؛ از این رو تاکید می کنم  روش های کمک رسانی ما غلط بوده است
طبقه بندی: آمریكا، داعش، عراق،
برچسب ها: سلاح و مهمات برای «داعش» رسید، تروریسم دولتی آمریکا در خدمت داعش، تروریست،

تاریخ : یکشنبه 19 بهمن 1393 | 13:08 | نویسنده : محمدی نیا | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
http://ucan.sellfile.ir filesell http://ucan.sellfile.ir filesell http://ucan.sellfile.ir filesell پایان نامه

مقدمه:

در چند دهه اخیر تمركز جمعیت در شهرهای بزرگی نظیر تهران بازار مصرف بزرگی را برای محصولات كشاورزی فراهم كرده است. لذا زمین های كشاورزی، تا شعاع

filesell


فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:73

فهرست مطالب:
فصل اول: شبكه‌های بی‌سیم
مقدمه
برخی مزیتهای شبكه‌های بی‌سیم
برخی كاربردهای شبكه‌های م ...


فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:73

فهرست مطالب:
فصل اول: شبكه‌های بی‌سیم
مقدمه
برخی مزیتهای شبكه‌های بی‌سیم
برخی كاربردهای شبكه‌های م ...

نوع فایل:ور د قابل ویرایش

تعداد صفحه:118

این پایان نامه در 105 صفحه گردآوری شده است-فرمت آن ورد قابل ویرایش میباشد که میتوانید به طور دلخواه تنظیم کنید

و چرا تعمیر لامپ ؟؟ و درآمدزایی از این روش ؟

نیازی به سرمایه ندارد ..

نیازی به وسیله یا ابزاری کاری ندارد . ...

پاورپوینتی جذاب به همراه تصاویر زیبا و با کیفیت که قابل ویرایش نیز می باشد.

...

فصل اول

مقدمه

ماده ی سفالگری گل است.گل دردستها جان می گیردو به شكلهای مختلف در می آید.

مثل كوزه وظروفی كه نقشهای برجسته دارند.

سفالگری به عنوا ...

مقدمه :

با گسترش روز افزون وسایل ارتباط جمعی اهمیت تصویر بعنوان یك وسیلة ارتباط جهانی افزایش یافته است. تصویر چون دو پهلو و مبهم نیست همیشه بر كلام امتیاز دارد. پوستر مولود كلمه و تصویر است. صراحت تصویر و ابهام كلام می‌تواند تاثیر تبلیغی ویژه‌ای بیافریند. پوستر به همان اندازه كه در خدمت یك اعتقاد ...

مقدمه

اكسپرسیونیسم یكی از رایج‌ترین شیوه‌های تئاتر معاصر جهان است كه از سردمداران آن مانند رهبران دیگر مكاتب هنری تحت تأثیر شرایط اجتماعی و جو حاكم بر جامعه این شیوه را به عنوان شیوه‌ای نوین در ادبیات به وجود آوردند. در اواخر قرن 19 رهبران مكتب سمبویسم در تلاشی كه در زمینة توسل به نماد ...

آبستره

آبستره در معنای عام، جدا کردن صفت با خاصیت مشترک میان چند چیز، و تاکید بر این وجه مشترک است.

به عنوان مثال می توان دایره را صورت انتزاعی تمامی چیزهای گرد دانست.

اساس هنر تجریدی( آبستره) در حقیقت این اعتقاد اس ...

3 - برنامه ریزی عبارت است از تهیه و توزیع و تخصیص امکانات محدود برای رسیدن به هدف های مطلوب، در حداقل زمان و با حداقل هزینه ممكن

دانلود پایان نامه آماده

دانلود پایان نامه رشته شیمی متالوگرافی(چدن خاكستری كم كربن ) با فرمت ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات 48