تبلیغات
منتظر گل نرگس - دستگیری ۵۲ کشیش انگلیسی پس از تجاوز به کودکان و زنان

دستگیری ۵۲ کشیش انگلیسی پس از تجاوز به کودکان و زنان

پس از انتشار اخبار مربوط به محاکمه مجریان و خبرنگاران بی بی سی به اتهام فساد جنسی و بعد از آن، افشای فساداخلاقی چند سیاستمدار و اعضای پارلمان انگلیسی، دیروز خبر بازداشت ۵۲ کشیش ولزی نیز، به اتهام تجاوز به زنان و کودکان منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ،کلیسای کاتولیک از سال 2001 میلادی تدابیر و مقررات جدیدی برای مبارزه با رسوایی های اخلاقی کشیش ها به اجرا گذاشت و با تشکیل کمیسیونی مستقل، جرم 52 کشیش کاتولیک را در رابطه با بهره برداری جنسی از زنان و کودکان اثبات و فعالیت آنها در نهادها و موسسات وابسته به کلیسای کاتولیک ممنوع کرد.

این کمیسیون مستقل همچنین اعلام کرد 487 اتهام تجاوز جنسی بر ضد کشیشان کلیسا در فاصله 2003 تا 2012 مطرح شده است، علاوه بر این، 31 کشیش به دراختیار داشتن تصاویر غیراخلاقی از کودکان متهم شدند.

اما کمیسیون یادشده اذعان کرد که موارد زیادی از فساد اخلاقی کشیش ها نیز به طور رسمی مطرح نشده است چرا که قربانیان بهره برداریهای جنسی کشیش ها از افشا شدن این موارد تردید داشتند.

دنی سولیوان، رئیس این کمیسیون اعلام کرد:« از سال 2010، هرگونه اتهام فساد اخلاقی کشیش ها را خواه مربوط به گذشته و خواه زمان حال، به پلیس گزارش دادیم.
اگر اتهامات مطرح شده به علت ضعیف بودن اسناد و شواهد ارائه شده ، منجر به تشکیل پرونده بر ضد کشیش ها نمی شد، مقامات کلیسا خود روندی قضایی را در داخل کلیسای کاتولیک بر ضد متهم آغاز می کردند تا فعالیت و نقش کشیش مربوطه را تا حد ممکن محدود سازند.در مجموع 384 مورد پیگرد داخلی از این نوع تا اواخر 2013 در کلیسای کاتولیک در انگلیس و ولز به اجرا گذاشته شد.»
تا هفته گذشته، موضوع فسادجنسی خبرنگاران و مجریان بی بی سی که حتی تجاوز به حیوانات نیز در پرونده های آنها وجود داشت، مردم را شوک زده کرده بود و بعد از آن، خبر بازداشت و محاکمه چند تن از اعضای پارلمان و سیاستمداران انگلیسی به اتهام تجاوز به کودکان فاش شد، اما اکنون باید دید پس از افشای فساد اخلاقی کشیش ها، پرونده کدام یک از اقشار دیگر انگلیس رو می شود.
وبسایت شبکه خبر سیماطبقه بندی: انگلیس بریتانیا،
برچسب ها: فساد اخلاقی، تجاوز، کشیش، کلیسا، کلیسای کاتولیک،

تاریخ : سه شنبه 14 بهمن 1393 | 18:26 | نویسنده : محمدی نیا | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
http://ucan.sellfile.ir filesell http://ucan.sellfile.ir filesell http://ucan.sellfile.ir filesell پایان نامه

مقدمه:

در چند دهه اخیر تمركز جمعیت در شهرهای بزرگی نظیر تهران بازار مصرف بزرگی را برای محصولات كشاورزی فراهم كرده است. لذا زمین های كشاورزی، تا شعاع

filesell


فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:73

فهرست مطالب:
فصل اول: شبكه‌های بی‌سیم
مقدمه
برخی مزیتهای شبكه‌های بی‌سیم
برخی كاربردهای شبكه‌های م ...


فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:73

فهرست مطالب:
فصل اول: شبكه‌های بی‌سیم
مقدمه
برخی مزیتهای شبكه‌های بی‌سیم
برخی كاربردهای شبكه‌های م ...

نوع فایل:ور د قابل ویرایش

تعداد صفحه:118

این پایان نامه در 105 صفحه گردآوری شده است-فرمت آن ورد قابل ویرایش میباشد که میتوانید به طور دلخواه تنظیم کنید

و چرا تعمیر لامپ ؟؟ و درآمدزایی از این روش ؟

نیازی به سرمایه ندارد ..

نیازی به وسیله یا ابزاری کاری ندارد . ...

پاورپوینتی جذاب به همراه تصاویر زیبا و با کیفیت که قابل ویرایش نیز می باشد.

...

فصل اول

مقدمه

ماده ی سفالگری گل است.گل دردستها جان می گیردو به شكلهای مختلف در می آید.

مثل كوزه وظروفی كه نقشهای برجسته دارند.

سفالگری به عنوا ...

مقدمه :

با گسترش روز افزون وسایل ارتباط جمعی اهمیت تصویر بعنوان یك وسیلة ارتباط جهانی افزایش یافته است. تصویر چون دو پهلو و مبهم نیست همیشه بر كلام امتیاز دارد. پوستر مولود كلمه و تصویر است. صراحت تصویر و ابهام كلام می‌تواند تاثیر تبلیغی ویژه‌ای بیافریند. پوستر به همان اندازه كه در خدمت یك اعتقاد ...

مقدمه

اكسپرسیونیسم یكی از رایج‌ترین شیوه‌های تئاتر معاصر جهان است كه از سردمداران آن مانند رهبران دیگر مكاتب هنری تحت تأثیر شرایط اجتماعی و جو حاكم بر جامعه این شیوه را به عنوان شیوه‌ای نوین در ادبیات به وجود آوردند. در اواخر قرن 19 رهبران مكتب سمبویسم در تلاشی كه در زمینة توسل به نماد ...

آبستره

آبستره در معنای عام، جدا کردن صفت با خاصیت مشترک میان چند چیز، و تاکید بر این وجه مشترک است.

به عنوان مثال می توان دایره را صورت انتزاعی تمامی چیزهای گرد دانست.

اساس هنر تجریدی( آبستره) در حقیقت این اعتقاد اس ...

3 - برنامه ریزی عبارت است از تهیه و توزیع و تخصیص امکانات محدود برای رسیدن به هدف های مطلوب، در حداقل زمان و با حداقل هزینه ممكن

دانلود پایان نامه آماده

دانلود پایان نامه رشته شیمی متالوگرافی(چدن خاكستری كم كربن ) با فرمت ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات 48